Deska tarasowa Gardin Natur 23x146mm deska kompozytowa

182,00  / m2
wybierz kolor i długość:
Wysyłka: 2-7 dni roboczych
Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

 DESKA TARASOWA Gardin natur 23x146mm

cena: 182 zł/m2

 

Innowacyjny sposób wytłaczania formuje twardszą i głębszą strukturę na wzór drewna, charakteryzującą się zwiększonymi walorami antypoślizgowymi. Wewnątrz otrzymujemy solidną konstrukcję, a na zewnątrz 4 naturalnie wyglądające warianty kolorystyczne.

To dlatego, że deski Gardin Natur umiejętnie naśladują procesy zachodzące w naturze. Z czasem przybierają nawet nieco inny odcień — zupełnie jak drewno. Od prawdziwego drewna odróżnia je jednak brak jakichkolwiek sęków, drzazg i wycieków żywicy. Są też odporne na ścieranie, pękanie, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz duże obciążenia. Łączą zalety desek kompozytowych z reprezentacyjnym wyglądem drewnianego tarasu.

Deski są przyjazne dla środowiska i człowieka. Mogą pochwalić się bardzo niską lotnych związków organicznych. Gardin Natur to lepsze warunki do wypoczynku, życia oraz zabawy.

Wytrzymała i sprawdzona konstrukcja wewnętrzna została połączona z naturalnym rysunkiem drewna, dostępnym w 3 kolorach. Realistyczna w dotyku powierzchnia to efekt zastosowania innowacyjnej technologii 3D. Opatentowany sposób wytłaczania formuje twardszą, głębszą i estetyczną strukturę o walorach antypoślizgowych.
Gardin Natur łączy użytkowe zalety desek kompozytowych z reprezentacyjnym wyglądem desek drewnianych. Miłe dla oka, dobre dla portfela.


Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy i prezentuje tylko wycinek całego produktu, nie prezentuje wzoru i struktury całego produktu.

Do pobrania:
- opis produktu
 

Formy dostawy:
- kurier
- paczkomaty InPost

Cennik:
do 30 kg - 20 zł
30kg - 60kg - 28 zł
60kg - 90kg - 40 zł
paleta - 150 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Natur
Świetna deska, mam ją u siebie, wygląda jak naturalne drewno
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy również