Deska tarasowa Bangkirai 21x145mm KD ryflowana

265,00  / m2
dostępne długości:
Wysyłka: 2-7 dni roboczych
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 DESKA TARASOWA BANGKIRAI 21x145MM KD

cena: 265 zł/m2

 

Drzewa Bangkirai rosną przede wszystkim w Indonezji i Azji Południowej. Na obszarach pochodzenia ich drewno wykorzystywanie jest tradycyjnie w terenie zewnętrznym. Wspaniała wytrzymałość tego gatunku na warunki atmosferyczne jest już od dawna znana również w Europie. Cechą charakterystyczną dla desek z drewna Bangkirai jest mało widoczny rysunek drewna oraz barwa jasnobrązowa do czerwonawej, która może się róznić z deski na deskę. Deski z drewna Bangkirai nadają spokojny, stonowany wygląd powierzchni.
Bangkirai charakteryzuje się również drobnymi otworkami (ok. 1mm), które powstają w wyniku drązenia miękiszu przez owady, żyjące tylko w drewnie drzew żywych. W drewnie Bangkirai występują także kanaliki żywiczne, które pod wpływem temperatury mogą wydzielać płyn żywiczny.

Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy i prezentuje tylko wycinek całego produktu. Drewno jest surowcem naturalnym o różnorodnej strukturze, usłojeniu i barwie. W związku z naturalnymi cechami drewna nie ma dwóch identycznych produktów, różnice występują również w obrębie tego samego produktu, co świadczy o naturalnym pochodzeniu produktu.

Do pobrania:
- opis gatunku bangkirai
- spękania

Formy dostawy:
- kurier
- paczkomaty InPost

Cennik:
do 30 kg - 20 zł
30kg - 60kg - 28 zł
60kg - 90kg - 40 zł
paleta - 150 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy również